Współpraca/Franczyza

Rokoko Hair Company jest największą firmą perukarską oraz pierwszą i najszybciej rozwijającą się siecią sklepów perukarskich w Polsce.

Nasze doświadczenie jest rezultatem wieloletniej pracy, dzięki której udało nam się stworzyć zakrojoną na szeroką skalę sieć handlową składającą się salonów własnych oraz partnerskich. Marki należące do naszej sieci są wysoce rozpoznawalne na terenie kraju i gwarantującą one ponadprzeciętną jakość oraz pewność skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej.

Naszym potencjalnym partnerom oferujemy kilka koncepcji współpracy zależnych od wybranego produktu/usługi/brandu

Zapraszamy także do współpracy salony fryzjerskie, sklepy medyczne oraz wszystkie inne podmioty, które chciałyby wprowadzić najwyższej jakości produkty do swojej oferty. Zachęcamy także do współpracy franszyzowej, głównie na bazie już sprawdzonych i znanych rozwiązań.

Gwarantujemy: możliwość prowadzenia działalności pod rozpoznawalnym brandem system rabatów rozbudowany system szkoleń stałe wsparcie techniczne i merytoryczne pomoc marketingową możliwość udziału w akcjach marketingowych, stałe pozycjonowanie w Internecie system poleceń i rekomendacji podręcznik operacyjny

Celem uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami

[chat]
Facebook